ده نکته فوق العاده افزایش میل جنسی

روابط عاشقانه

ده نکته فوق العاده افزایش میل جنسی

آیا به دنبال یک روش طبیعی برای افزایش قوای جنسی خود هستید؟ کار های متفاوتی وجود دارد که می توانید در طول زندگی روز مره انجام داد، که سبب افزایش میل جنسی شما و بهتر شدن زندگی جنسی تان گردد. در این مقاله از ایرانیان نرس ده نکته کلیدی فوق العاده برای افزایش طبیعی میل جنسی شما آورده ایم .

 

افزایش میل جنسی بصورت کاملا طبیعی

 

میوه ها

برخی میوه های تایید نشده وجود دارند که می گویند برای افزایش میل جنسی مناسب است، اما امتحان این میوه ها هیچ ضرری ندارد. برای مثال، موز، آووکادو،انجیر به عنوان میوه های افزایش دهنده میل جنسی به شمار میروند.

این خوراکی ها دارای ویتامین های هستند که باعث افزایش گردش خون در بدن و در نتیجه در اندام تناسلی می گردد و زندگی جنسی سالم را بهبود می یخشد.

شکلات

شکلات باعث آزاد شدن فنیلتییلامین و سروتونین در بدن شما می شود. این مسئله می تواند اثرات ضد محرک و شهوت زا ایجاد کند.

بر اساس تحقیقات ،اثر شکلات بر روی روابط جنسی بیشتر تلقین است تا اثر بیولوژیکی.

 

گیاهان و سبزیجات

بهتر است ریحان و سیر را به شام عاشقانه خود اضافه کنید. بوی ریحان سبب تحریک حس می شود و همچنین سیر حاوی مقادیر بالای آلیسین است که جریان خون را افزایش میدهد. آلیسین ممکن است به مردان مبتلا به اختلال نعوظ کمک کنند.

Ginkgo biloba، عصاره حاصل از برگهای درخت چینی گینکگو، نوعی گیاه که برای درمان بی میلی جنسی حاصل از دارو های افسردگی استفاده می شود .

عصاره حاصل از برگهای درخت چینی گینکگو

یک نکته از قاره آفریقا

یوهمبین، آلکالوئید که در پوست درخت همیشه سبز آفریقای غربی وجود دارد ، که به عنوان یک ویاگرا کاملا طبیعی عمل خواهد کرد.

بر اساس مطالعات انجام شده یوهیمبین می تواند به شما کمک کند که نعوظ خود را حفظ کنید. همچنین باعث می شود کیفیت نعوظ شما بهتر گردد. هرچند ، محققان می گویند هیچ معادل طبیعی برای تطابق با ویاگرا وجود ندارد.

 

اعتماد به نفس

همانطور که افسردگی باعث بی میلی در روابط جنسی می شود اعتماد به نفس در تقویت میل جنسی موثر است، احساسی که شما در باره بدن خود دارید می تواند در روابط جنسی تاثیر داشته باشد. یک رژیم غذایی نامنظم و ورزش نکردن ممکن است سبب ایجاد تصویر بدی از بدن شوند. اینها می توانند مانع داشتن رابطه جنسی و لذت بردن از آن شوند. شما می توانید با تغییر تمرکز بروی نقص ها به ویژگی های خوب خود، اعتماد به نفس و رابطه جنسی خود را تقویت بخشید.

مدیتیشن و رهایی از استرس

زمانی از وقت آزاد خود را به مدیتیشن و رهایی از استرس اختصاص بدهید. مهم نیست چقدر سالم هستید، دور کردن استرس می تواند بر میل جنسی شما تاثیر بگذارد. به ویژه حساسیت زنان به اثرات استرس می تواند زندگی جنسی آنها را مختل کند. از سوی دیگر، مردان برای از بین بردن استرس از رابطه جنسی استفاده می کنند. و گاهی این اختلاف در نگرش به رابطه جنسی ممکن است باعث ایجاد اختلاف شود.

برای از رفع استرس، در فعالیت های ورزشی، تمرین تای چی یا کلاس یوگا شرکت کنید.

تمرین یوگا

 

خواب

بعضی از افردا به علت داشتن یک زندگی پر مشغله نمی توانند به اندازه کافی بخوابند همچنین این پر مشغله ای در افراد باعث می شود زمان مناسبی به رابطه جنسی اختصاص ندهد و انجام رابطه دشوار شود.

افرادی که از والدین سالخورده خود یا کودکان خردسال مراقبت میکنند بیشتر دچار خستگی می شوند، که همین مسئله می تواند باعث کاهش میل جنسی شود.

اگه شما جز این دسته از افراد هستید با چرت زدن و داشتن یک رژیم غذایی سالم با پروتئین بالا و کربوهیدرات پایین، انرژی و رابطه جنسی خود را بهبود بخشید.

توجه به رابطه خود

اختلافات حل نشده بین زن و شوهر می توانند رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار دهند. ممکن است پس از جر و بحث با همسر خود، برای رابطه جنسی احساس خوبی نداشته باشید. برای زنان، نزدیکی عاطفی برای صمیمیت جنسی مهم است. مهم است که از انباشته شدن دلخوری ها جلوگیری کنید زیرا ارتباط برای ایجاد اعتماد ضروری است.

 

مشورت با پزشک

حتی اگر شما رویکرد طبیعی برای افزایش میل جنسی خود اتخاذ کنید، باز هم صحبت با پزشک میتواند ایده خوبی باشد. آنها می توانند به شما در شناسایی مشکلات اساسی کمک کنند.

پزشک شما ممکن است روش هایی برای افزایش سلامت جنسی پیشنهاد کند. این روش ها ممکن است شامل برقراری ارتباط با همسر ، انتخاب شیوه زندگی سالم و درمان بیماری های پزشکی اساسی باشد. شناخت و برسی ریشه مشکلی که بر زندگی جنسی شما تاثیر می گذارد، راه حل را آسان تر می کند.

 

آزمون و خطا

روش های زیادی وجودد دارد که می تواند به طور طبیعی در روابط جنسی شما تاثیر مثبت بگذارد که این روش ها ممکن است برای هر زوج متفاوت باشد و برای پیدا کردن آن، آزمون و خطا انجام دهید.

اگر تصمیم به مصرف داروهای تجویزی دارید، بدانید که مهمترین مسئله برای داشتن رابطه جنسی، میل جنسی است. بنابراین اگر مسائل عاطفی بر میل جنسی شما تاثیر بگذارند، مصرف قرص نمیتواند پاسخ خوبی به مشکل باشد.

جدیدترین پست های پرستار ایرانی را در ایمیل خود دریافت کنید

با عضویت در خبرنامه میتوانید زودتر از همه از اخبار و مقالات تخصصی جدید مطلع شوید. تنها کافیست آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

درباره نویسنده

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 4 =