آیا راه های افزایش طول آلت تناسلی مردان موثر است؟

آیا راه های افزایش طول آلت تناسلی مردان موثر است؟

بگذارید صادق باشیم : آیا تمایل دارید آلت تناسلی شما بزرگتر بود ؟ آیا معتقد هستید ابزاری همچون پمپ، قرص، ورزش، و جراحی، آلت تناسلی را بزرگتر خواهد کرد یا نه؟!

 

آیا پمپ،قرص،ورزش و جراحی در بزرگتر کردن آلت تناسلی مرد اثرگذار است؟

دکتر مایکل اولری، استاد دانشکده پزشکی هاروارد و اورولوژیست بریگهام و پزشک زنان در بیمارستانی در بوستون میگوید: “ما معتقدیم تقریبا مردی در جهان وجود ندارد که دوست نداشته باشد حداقل دو تا پنج سانت دیگر آلت تناسلیش بزرگتر بود.”

با این وجود اکنون پس از یک قرن نحقیق و برسی هنوز به راه حلی جامع و کار آمد برای این مشکل نرسیده ایم ، گزینه های زیادی برای انجام این کار وجود دارند، قرص، کرم، تمرینات کششی بی رحمانه، دستگاه هایی که وحشتناک به نظر میرسند، و عمل جراحی آلت تناسلی. تقریبا هیچ کدام از آن ها اثرگذار نیستند. تعداد کمی  از روش ها هستند که می تواند تاثیر گذار باشد که اغلب این روش ها دارای عوارض جانبی زیادی هستند . در برخی موارد، ناتوانی جدی در نعوظ پیش می آید.

” دکتر اولری در ادامه گفت: “به من اعتماد کنید، واقعا اگر روشیموثر و بی خطر برای افزایش طول آلت نتاسلی می دانستم الان من میلیار در بودم ، اما نمیدانم، در واقع هیچ کس نمیداند.”

 

آلت تناسلی کوچک چقدر است؟

آیا شما فکر می کنید آلت تناسلی کوچکتر از حد معمول دارید ؟ احتمالا اینطور نیست

آلت نرمال معمولا در حالت نعوظ با طول ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر و با قطر ۱۰ تا ۱۲ سانتی متر است. در غیر حالت نعوظ تنوع بیشتری در اندازه آلت تناسلی وجود دارد.

بعضی از مردان واقعا اندازه آلت تناسلی آنها نسبت به بقیه کوچکتر است. در موارد نادر، ژنتیک و مشکلات هورمونی باعث یک بیماری به نام میکرو پنیس میشود- یعنی آلت تناسلی زیر ۳ سانتی متر است. گاهی اوقات بیماری پیرونی یا عمل جراحی سرطان پروستات میتواند اندازه آلت تناسلی مرد را کاهش دهد.

تحقیقات نشان می دهد اغلب مردان به دنبال بزرگ تر کردن آلت تناسلی خود هستند. آنها فقط تصور می کنند که آلت تناسلی آنها کمتر از اندازه متوسط است.

چرا اینطور است؟ زیرا زاویه دید شما از بالا زاویه دید مناسبی نیست و سنجش اندازه طول آلت تناسلی برای خود دشوار است.

روانشناسی نیز در این مسئله نقش دارد. بعضی از مردان با آلت تناسلی با اندازه متوسط ​​در این که آلت آنها بیش از حد کوچک است وسواس دارند. حتی یک نوع تشخیص روانپزشکی در این زمینه وجود دارد: اختلال بدشکلی آلت تناسلی. این اختلال شبیه به اختلال ادراکی افراد مبتلا به بی اشتهایی عصبی (یک اختلال روانی که طی آن فرد علی رغم گرسنگی از غذا خوردن به اندازه کافی پرهیز میکند) است که فکر می کنند مهم نیست که چقدر لاغر باشند فقط چاق نباشند.

بیشتر مردانی که عمل جراحی برای بزرگ کردن آلت خود انجام دادند، این مشکل را دارند. همچنین حداقل رضایت را از نتیجه دارند.

 

چه روشی اثرگذار است؟ کاهش وزن

کاهش وزن یک روش بی خطر وسالم برای افزایش طول آلت تناسلی در مردان است.

دکتر جنیفر برمن، دکتر اورولوژیست در بورلی هیلز و دستیار نویسنده کتاب اسرار جنسی برای برآوردن نیاز زنان، میگوید: “بیشتر مردانی که فکر می کنند آلت تناسلی کوچکی دارند چاق هستند.”

کاهش وزن باعث می شود قسمت پنهان شده آلت تناسلی در زیر چربی شکم را نشان داده شود. این کار در واقع باعث افزایش طول آلت شما نمیشود ، بلکه باعث میشود آلت تناسلی بهتر دیده شود.

برای مردانی که می خواهند عمل جراحی انجام دهند تا اینکه کمتر غذا بخورند، لیپوساکشن چربی اطراف آلت تناسلی می تواند تاثیر گذار باشد. اما اثرات آن دائمی نیستند – و اگر شما پس از عمل لیپوساکشن عادات غذا خوردن خود را تغییر ندهید، آلت تناسلی شما دوباره در زیر چربی ها پنهان میشود.

 

 

قرص، کرم ها، و دستگاه ها چه چیزهای دیگری وجود دارد؟

در این مقال به صورت مختصر برخی از موارد اثبات نشده افزایش طول آلت تناسلی را توضیح خواهیم داد.

پمپ خلاء

این دستگاه سیلندی است که هوا را خالی می کنید و باعث خلا می شود شما آلت تناسلی خود را در داخل آن قرار می دهید در نتیجه بر اثر خلا خون بیشتر به آلت تناسلی وارد می شود و باعث نعوظ بیشتر خواهد شد و آلت تناسلی بزرگتر به نظر می رسد. بعد از آن یک حلقه همانند شریان بند برای نگه داشتن خون محصور شده به کار میرود.

اشکالات این دستگاه چیست؟ استفاده از آن بیشتر از ۲۰ یا ۳۰ دقیقه باعث آسیب به بافت آلت تناسلی می شود و تاثیر این دستگاه فقط تازمانی که حلقه دور آلت قرار دارد می باشد. این پمپ بعضی اوقات برای درمانی برای اختلال نعوظ استفاده می شود، اما هنوز ثابت نشده است که واقعا طول آلت تناسلی مرد را افزایش میدهد یا خیر.

 

کشش با وزنه

اولری میگوید، وزنه یا تمرینات کششی آلت تناسلی شما را بزرگ نمیکنند، چون  آلت تناسلی عضله نیست. اما آویزان کردن وزنه به آلت تناسلی در حالت غیر نعوظ ممکن است اندکی موجب کشش آن شود. فقط برای این کار نیاز به صرف زمان بسیار زیادی دارید. اولری میگوید، ” ممکن است مجبور به استفاده یک وزنه متناسب با آلت تناسلی خود، هشت ساعت در روز به مدت شش ماه باشید”. در پایان این دوره، اگر حدود ۱ سانتی متر طول آلت شما افزایش یابد خوش شانس خواهید بود. خطرات این روش عبارتند از پاره شدن بافت، ترکیدن عروق خونی، و مشکلات دیگر.

قرص، مکمل، پماد و کرم. آنها تاثیری ندارند.

هیچدانم از قرص، مکمل، پماد و کرم تاثیر ندارند، رمن میگوید: “به نظر من همه این چیز ها مزخرف و بی فایه هستند”.

 

جراحی برای بزرگ شدن آلت تناسلی

دو جراحی اصلی برای بزرگ شدن آلت تناسلی وجود دارد:

افزایش طول آلت تناسلی مرد

آلت تناسلی مرد را به استخوان لگن متصل می کند. این کار اجازه می دهد تا آلت تناسلی کمی بیشتر یعنی به طور متوسط ​​کمتر از ۲ سانتی متر در خارج از بدن قابل مشاهده باشد. این عمل واقعا طول آلت تناسلی مرد را بیشتر نمیدهد بلکه چیزی که معمولا پنهان است را آشکار تر می سازد. برای جلوگیری از اتصال دوباره رباط، مرد باید به صورت روزانه از دستگاه های کششی و وزنه تقریبا به مدت شش ماه استفاده کند.

افزایش قطر آلت تناسلی مرد

برای مردانی که فکر می کنند آلت تناسلی آنها بیش از حد باریک است، روش بحث برانگیز تر می تواند آلت تناسلی را با استفاده از ایمپلنت چربی، سیلیکون، و یا گرافت بافت ضخیم تر کند.

انجمن اورولوژی آمریکا بیان میکند، معلوم نشده است که این روش بی خطر است و یا برای افزایش ضخامت یا طول آلت تناسلی مرد در یک فرد بالغ موثر است.

یک روش بی خطر تر و احتمالا تاثیر گذار نیز وجود دارد. که در برخی موارد، کیسه بیضه به بالای پایه آلت تناسلی متصل است. تا حدودی قطع کیسه بیضه می تواند تنه را بیشتر نشان دهد و موجب می شود آلت تناسلی مرد بزرگتر به نظر برسد. اولری میگوید، این عمل ۲۰ دقیقه طول می کشد و می تواند به صورت سرپایی انجام شود.

 

 

خطرات جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

قبل از اقدام به جراحی، خطرات و عوارض ناشی از جراحی برای افزایش طول یا قطر آلت تناسلی را در نظر بگیرید.

شیوه هایی هستند که به خوبی برسی نشده اند . بعضی مردان برای درمان هایی که در کشور خود، مورد تایید نیستند، به کشور های دیگر سفر می کنند. اگر این فکر به ذهن شما خطور کرده است، کمی تامل کنید زمان آن است که با پزشک خود صادقانه در مورد خطرات جراحی بحث کنید.

عوارض جانبی جراحی هایی افزایش طول آلت مختلف هستند که شامل عفونت، آسیب عصبی، کاهش حساسیت، و دشواری در رسیدن به نعوظ می شود. شاید نگران کننده ترین عارضه، زخمی باشد که می تواند موجب شود آلت تناسلی کوتاه تر از آنچه که بوده است شود. افزایش قطر آلت تناسلی بیشتر مورد بحث است. عوارض جانبی آن می تواند ناخوشایند باشد،ممکن است یک آلت تناسلی ناراست به وجود بیاید.

بر اساس تحقیقات اورولوژی اروپا ۴۲ مرد که روش افزایش آلت تناسلی خود را با برش رباط خود انجام داده اند، را مورد بررسی قرار دادند و دریافتند که تنها ۳۵ درصد از آنها از نتیجه رضایت دارند. نیمی از آنها جراحی های دیگر انجام دادند.

 

 

آیا راه های افزایش طول آلت تناسلی مردان موثر است؟

آرزوی داشتن آلت تناسلی بزرگتر امری رایج در میان مردان است. اگر به فکر بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستید، صبر کنید و قبل از انجام هرکاری فکر کنید.

گفتگو با پزشک و یا درمانگر کمک می کند. برسی ها نشان می دهد که وقتی پزشک صادقانه این اطمینان را به یک مرد میدهد که آلت تناسلی او اندازه طبیعی دارد، به احتمال زیاد او از جراحی صرف نظر میکند.

همچنین باید در برابر ادعاهای ساختگی برای معجزه بزرگ کردن آلت تناسلی عاقلانه رفتار کنید. برمن میگوید، “هدف اصلی تبلیغات بزرگ کردن آلت تناسلی، مردانی هستند که فکر می کنند تمام قدرت آنها در آلت تناسلی آنان نهفته است. این دسته از مردان به سادگی قربانی میشوند.”

ایان کرنر، مشاور جنسی در نیویورک، می گوید، “افکار تخیلی از آلت تناسلی بسیار بزرگ فرد را از پا در می آورد.”

کرنر، نویسنده کتاب هایی همچون همسرم اول ارضا شود، میگوید، هنگامی که صحبت از اندازه آلت تناسلی مرد به میان می آید، اندازه متوسط واقعا عالی است. “داشتن آلت تناسلی بیش از حد بزرگ می تواند مشکل بسیار بزرگتری نسبت به آلت تناسلی بسیار کوچک باشد.” برای مردانی که آلت تناسلی آنها برای همسرانشان بیش از حد بزرگ است، رابطه جنسی دهانی و یا واژینال می تواند مشکل باشد.

کرنر در ادامه گفت: اندازه آلت تناسلی واقعا به اندازه یک عشق خوب و خلاق بودن در رابطه عاشقانه، مهم نیست . “چگونگی استفاده شما از مغز، دستان، دهان خود، و هر چیز دیگری در رابطه جنسی بهتر اهمیت دارد.”

جدیدترین پست های پرستار ایرانی را در ایمیل خود دریافت کنید

با عضویت در خبرنامه میتوانید زودتر از همه از اخبار و مقالات تخصصی جدید مطلع شوید. تنها کافیست آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

درباره نویسنده

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =