چربی سوزی سریع در بدن با این روش ها

چربی سوزی سریع در بدن با این روش ها

چربی سوزی سریع در بدن با این روش ها

اگر برخی موارد را بتوانید انجام دهید در مدت زمان کوتاهی می توانید چربی سوزی کنید. این موارد هم مربوط به تغذیه و خورد و خوراک شما می باشد و هم شیوه ورزش کردن تان. پس مطلب امروز را از دست ندهید  و تا انتها با ما باشید.

چه مواد غذایی مصرف کنیم ؟

در گروه لبنیات دیگر از محصولات پر چرب استفاده نکنید. معمولا زمانی که به خرید لبنیات شامل شیر، ماست، خامه، کره پنیر و … مراجعه می کنیم دنبال نوع پر چرب آن می گردیم که عادت بدی می باشد.اگر تصمیم به لاغری دارید این عادت را کنار گذاشته و لبنیات کم چرب مصرف کنید. برای کسانی که به کاهش وزن می پردازند خوردن لبنیات پر چرب خیلی مضر می باشد.

شما باید مصرف برنج سفید را کاهش داده و برنج قهوه ای یا برج سبوس دار را جایگزین آن کنید. همچنین به جای نان های معمولی باید نان های جو و سبوس دار رژیمی مصرف کنید. برنج یک ماده غذایی می باشد که به چاق کننده قوی معروف است به طوری که تنها با کم کردن آن می توان لاغر کرد.

چای سبز همان طور که به چربی سوزی معروف است واقعا این کاره است. سعی کنید هر روز یا یک روز در میان شب ها چای سبز میل کنید. این چای خواص فوق العاده ای دارد و به شما کمک می کند که خیلی سریع تر از زمانی که تصور میکنید لاغر شوید و چربی سوزی تان را تضمین می کند.

تخم مرغ صبحانه ای می باشد که زیاده روی در آن باعث چاقی می شود. اما مقداری از آن برای صبحانه کافی است و نیاز پروتئین بدن را رفع می کند. همین باعث شده تا ما در برنامه مان به آن روی بیاوریم. البته تا حد امکان سفیده آن را زیاد مصرف نکنید زیرا چاق کننده است. پیشنهاد ما مصرف تخم مرغ آب پز می باشد.

چربی سوزی سریع در بدن با این روش ها

چه ورزش هایی انجام دهیم ؟

معمولا بیشتر ورزش ها با چربی سوزی همراه هستند اما میزان و شدت چربی سوزی در هر یک متفاوت است. مثلا در دویدن این میزان زیاد است و در بدنسازی در صورتی که به برنامه درست عمل نکنید خیلی کم می باشد. پس در هر ورزشی که دوست داریم می توانیم شرکت کنیم به نحوی که به تمام دستورات مربی عمل کردن و بدون نقص ورزش کنیم.

آسان ترین حرکت ورزشی برای چربی سوزی دویدن می باشد. اگر برخی نکات را در هنگام دویدن در نظر بگیرید می توانید به بیشترین میزان چربی سوزی برسید و خیلی سریع وزن تان را کاهش دهید.

نکاتی هنگام دویدن

برای چربی سوزی بیشتر شدت دویدن را تغییر دهید و آن را افزایش دهید. مثلا به مدت نیم ساعت بدون استراحت بدوید البته ممکن است بدن برخی افراد ضعیف تر باشد و نتوانند این مدت زمان ورزش کنند اما در طول زمان عادت می کنند. دیگر اینکه در هنگام ورزش حتما در یک مسیر کفی نباشید. برخی مواقع مسیر های سر بالایی را هم امتحان کنید زیرا چربی سوزی بیشتری دارد. همیشه پیش از شروع ورزش اندکی حرکات کششی انجام دهید تا بدن گرم شود.

دویدن روی پله ها و از پله ها بالا رفتن هم خیلی خوب باعث چربی سوزی می شود پس اگر در مسیر تان پله های زیادی بود سعی کنید از آن مسیر ادامه دهید. هیچ موقع با شکم پر شروع به دویدن نکنید زیرا بیشتر خسته می شوید و انرژی تان هدر می رود. استراحت بین تمرین ها را هم نباید فراموش کنید. اگر تمرین بدون استراحت باشد بازدهی خود را از دست می دهد و مناسب نیست. در پایان هم باید دوباره حرکات کششی را انجام داده و به سرد کردن بپردازید.

جدیدترین پست های پرستار ایرانی را در ایمیل خود دریافت کنید

با عضویت در خبرنامه میتوانید زودتر از همه از اخبار و مقالات تخصصی جدید مطلع شوید. تنها کافیست آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

درباره نویسنده

دانیال

بایگانی نوشته های من

موسس وب سایت پرستاری ایرانیان هستم و دانشجو کارشناس ارشد پرستاری , 7 سال هست که تجربه وبمستری دارم.امیدوارم بتونم کمکی به جامعه پرستاری بکنم.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =